четвер, 24 травня 2018 р.

Street action «Ми та Європа»


З 2003 року, відповідно до Указу Президента, в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.


Саме цьому святу була присвячена вулична акція «Ми та Європа», яку 17 травня в рамках бібліопроекту «Креативна середа» провели Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка та молодіжна громадська організація «Молот».
У невимушеній, творчій атмосфері молодь міста радувала кропивничан своїми талантами. Для глядачів виступали: тріо скрипалів та гурт «Feel-in», запальний гурт «Half Band» та волонтерка Корпусу миру Віккі Нейлінг. Танцювальну програму забезпечили вихованці клубу спортивного бального танцю «Діамант» та школи брейк-дансу та хіп-хопу «Mix of steps». А вихованці сімейної акторської майстерні «Ольвія» продемонстрували театральні таланти під час номеру «Супер матусі». Активісти ГО «Молот» організували танцювальну конкурсну програму для глядачів заходу. Окрім танцювальних та творчих номерів на відвідувачів чекали майстер-класи, настільні ігри, спортивні забави та вікторини. Протягом заходу бібліотекарями спільно з громадською ініціативою «Армія SOS» був організований благодійний розпродаж на підтримку наших бійців АТО. Партнерами заходу були наші добрі друзі - магазин канцелярських товарів «Kancler.сom» та розважальний клуб «Velvet».
Дружня та тепла атмосфера не залишила байдужим жодного учасника акції. Молодь підспівувала виступаючим та танцювала запальні танці. Нас не злякали ні гроза, ні обіцяна злива, а гарний настрій від побаченого та пережитого залишився з усіма до самої ночі.

Немає коментарів:

Дописати коментар