пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Мандруємо бібліотекоюЛіто – пора оздоровлення та розваг. Щоб урізноманітнити відпочинок у літніх таборах та перевірити отримані під час навчання знання, для учнів ЗОШ №30 працівники відділу популяризації книги проведи бібліоквест «Book travel».
Учасники створили дві команди, вибравши собі за емблему кленові листочки. Кожна команда отримала маршрутний лист, в якому зазначалася послідовність виконання завдань, які знаходилися в різних відділах на наступних станціях: «Історична», «Наукова», «Дитинство», «Літературна», «Бібліографічна». Наприклад, завітавши на «Історичну», потрібно було підійти до книжкової виставки в пункті європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» та знайти в одній із книг завдання на історичну тематику; «Бібліографічна» запрошувала познайомитися з різними типами словників та знайти в них значення слова; відшукати кожне слово з вислову за бібліографічними підказками пропонувала «Наукова».
Учасники квесту також переглядали виставку малюнків на протипожежну тематику та отримали листівки-застереження щодо поведінки біля водоймищ під час відпочинку та правилами поводження з газом та електричним струмом.
Мандрувати відділами бібліотеки учням було цікаво, а виконання завдань викликало інтерес і захоплення. На заключному етапі учасники ділилися своїми враженнями та переглядали книги з виставок.

Немає коментарів:

Дописати коментар